זמן הקמת עסק לרוב ילווה בחששות טבעיים, אך בעיקר יהיה מלא באופטימיות ובשאיפה להצלחה, דווקא משום כך זה המועד הנכון לחתימה על חוזה עבודה בין שותפים.

על יחסי עובד ומעביד, עוד משלב המשא ומתן לקראת ההעסקה ועד לאחרי סיום ההעסקה, חלים דיני העבודה וכל מחלוקת (כולל לעניין הסכם העסקה) דינה להתברר במסגרת בתי הדין לעבודה, אשר כפופים לסדרי דין נפרדים ופועלים מתוך רציונל נפרד.

תכלית הפירוק מרצון, אם כן, היא להביא לחיסולה המוחלט של החברה, כולל הספקת החובות החלים על חברות, כגון תשלום אגרה שנתית והגשת דו"ח שנתי

חשוב להבין, שעל אף שאין הסכם המייסדים מהווה מסמך הכרחי להקמת חברה, רצוי ומומלץ, שלא לוותר על חתימה על הסכם מייסדים ייעודי לחברה

הפעולה הראשונה שיש לבצע בכדי למכור דירה שהועברה בירושה היא קבלת צו קיום צוואה או צו ירושה במידה ואין צוואה.

מדובר למעשה במצב בו בעל עסק, מנצל את המוניטין ושמו הטוב של עסק אחר על-ידי הטעיית לקוחותיו כאילו ישנו קשר בין העסקים וזאת, לשם הפקת רווחים.

לבעלים של נכס שאינו מתגורר בו יש חובה לעדכן את הרשות המקומית מי מחזיק בנכס ועל כל שינוי בהחזקה.

לשימוש בדואר האלקטרוני, כמו לכל דרך אחרת לניהול משא ומתן, יתרונות וחסרונות. חשוב לדעת כיצד לנצל את היתרונות של כלי זה ולנסות להימנע מהחסרונות.

האישה יכולה להגיד לבעל שהיא לא מקבלת ממך כלום ולא עושה כלום. אני לא אטפל בילדים, אדאג לעצמי ולא רוצה ממך כלום. אבל הבעל לא יכול להגיד לאישה אל תעשי לי כלום, אל תהיי עקרת בית, ואל תבקשי ממני כסף.

אם אישה הגישה תביעת מזונות למחוזי ואחר כך פנה הבעל לרבני וכרך את המזונות בגירושין. במצב כזה הבעל לא יכול לכרוך כי מרגע שהמחוזי החל לדון הרבני לא יחול.

הצהרת נגישות

© כל הזכויות שמורות 2018